На Головну
- Про Проект
- Замовлення квитків
- Форум
- Інформер новин NEWS MD(NEW!)
- Новини Світу
- Новини України
- Афіша
- Групи
- Інтерв'ю
- Лірика, Тексти(NEW!)
- Музика
- Галерея
- Архів
- Контакти
- Банери
- Каталог Ссилок


Логін:
Пароль:


Останні новини
 • Нова пісня BEHEMOTH доступна для прослуховування
 • Ранні альбоми SINISTER будуть перевидані
 • Нова пісня EX DEO в мережі
 • Tchort пішов з CARPATHIAN FOREST
 • Нова пісня від MAN MUST DIE
 • EX DEO: Відео на пісню дебютного альбому
 • Три нові пісні від EULOGY
 • Нова пісня від SKYFIRE
 • Альбом DEAD EYED SLEEPER доступний для прослуховування
 • Фронтмен CHILDREN OF BODOM пошкодив плече, але продовжує тур
 • Деталі нового альбому AUGURY
 • EVEMASTER закінчують роботу над новим диском
 • Новий диск THERION з'явиться в травні
 • Нове відео PESTILENCE
 • Нове відео THE AGONIST в мережі
 • AMORPHIS: Трейлер нового альбому
 • Інформація про новий альбом OBITUARY
 • NILE відправляться в студію в червні
 • ABIGOR перезапишуть «Channeling the Quintessence of Satan»
 • Новий альбом SPIRITUS MORTIS доступний для прослуховування • Інтерв’ю з музикантами з гурту Hellion (Запоріжжя)

  Нещодавно (Осінню 2006) до нас завітала Запорізька команда Hellion, ось інтерв’ю з ними (Інтерв’ю брав Godfather (Amorphia)) :

  Недавно ряди Запорізької сцени важкого металу поповнилися молодою і гіперперспективною командою Hellion. При першому ж погляді на бійців цього колективу перехоплює дихання, - чи жарт, під одним дахом зібралися найкращі музиканти Запоріжжя. Складається враження, що в нашому місті народилася команда - суперстар. Не пройшло і півроку з перших репетицій Hellion, а хлопці вже выбороли право виступати на МНМ-VI - єдиному на просторах СНГ міжнародному фестивалі метал музики! І це при найжорстокішому конкурсі - число заявок від України на участь у фестивалі солідно перевалило за сотню, а команд, які пройшли відбірковий конкурс - всього лише 11! Я, ось, провів опитування в широких колах товаришів-металістів на тему кращого гітарного тандему нашого міста, і отримав однозначну відповідь: Антон - Олексій з Hellion! Ставити під сумнів статус Slayer-а (Нємца), як кращого басиста нашого міста, було б заняттям дурним; досвід гри барабанщика "Лєшого" серйозно дає про себе знати, а всіма улюблений анестезіолог Саня Баєв з властивою йому харизмою як можна краще вписався до складу Hellion! Наше місто зобов'язано знати своїх героїв, тому я і відправився прямо на зустріч з хлопцями з групи. Як виявилося, група Hellion в своєму нинішньому складі існує з весни 2005 року. Примітно те, що всі учасники даного колективу встигли пограти один з одним в складах різних банд до Hellion. Є таке слово в англійській мові як Hellion - аналог українського біс, диявол. До головних «дияволят» - гітаристів Антону і Олексію я і звернувся з питаннями.

  Скажіть, чи задоволені ви складом музикантів Hellion і тими досягненнями, які негайно послідували у вашій музичній кар"єрі?

  Антон: Складом ми, безумовно, задоволені. Я вважаю, що та команда, яка у нас є зараз, дозволяє нам комфортно реалізовувати наші музичні прагнення.
  Олексій: Відразу скажу, що в рамках України ми ще нічого не досягли. Ось коли ми об'їдемо за цю зиму (а все до цього йде) всю Україну і дамо концерти в кожному великому місті нашої країни, тоді вже можна буде говорити про андеграундний статус. І якщо після цього ми організовуватимемо концерти, на які приходитиме хоча б по 30 чоловік, тоді вже можна буде сказати, що ми дечого добилися. А то, що ми виступили на МНМ, це непогано, але, чесно кажучи, гордитися нічим. Свої «Сходи в небо» ми ще не написали.
  Антон: Напишемо! З приводу ж досягнень, додам до слів "Льохи" те, що поки ми добилися лише трохи більшого, ніж прийнято добиватися в цьому місті.

  Часто буває так, що, почувши про одну з культових банд, в голові виникає асоціація чи то з їх лідером, чи то з їх «лебединою піснею».А які асоціації ви б хотіли, щоб виникали у людей при згадці про Hellion?

  Антон: Гарне питання. Знаєш, мені б хотілося, щоб люди сприймали Hellion як гірську річку, яка бере свої витоки з маленького струмочка, потім, наповнюючись водами, стає ширше, стає голосніше, набирає швидкість. При цьому має місце певна динаміка - плавна, але чітко оформлена, цілеспрямована динаміка. Слухачі Hellion повинні розуміти, що наша група не зупиняється на досягнутому, не зациклюється на ідеї однієї пісні, не стає заручником якоїсь думки про себе. Іншими словами, Hellion повинні сприйматися як постійний рух.

  Практично всі ваші слухачі в першу чергу відзначають яскравий гітарний тандем...

  Олексій: Було б гарно акцентувати увагу на нашому гітарному тандемі, на якійсь єдності і протистоянні, щоб можна було сприймати його як, скажімо, Ханнеман - Кінг з Slayer. Крім нашого гітарного тандему в групі дуже виділяється Баєв на сцені. Часом він просто рятує ситуацію своєю манерою поведінки на сцені. Харизма, власне кажучи, вирішить дуже багато що.

  А як ви охрестите те, що примушує вас займатися музикою? Мабуть це який-небудь домовий, який засів у ваших головах і рулює вами як схоче?

  Антон: Так який там домовий! Це демон, причому колосальних розмірів! А якщо серйозно, то питання достатньо складне. Я відповім на нього суто індивідуально. Скільки я себе пам'ятаю, - я завжди хотів бути музикантом, а конкретніше - гітаристом.

  Говорять, що гітарою ти зайнявся класу з десятого.

  Антон: Так, гітарою я зайнявся дуже пізно. Так от, я дуже радий, що у мене з'явилася можливість якнайповніше самореалізуватися в музиці (наскільки це можливо в даний момент). Мене радує те, що відбувається, і я одержую від цього задоволення. Я отримав добру банду, в якій можна плідно працювати і людей, з якими працювати комфортно. А просто займатися музикою, тобто грати, репетирувати, виступати - для мене природно.
  Але з другого боку, можна говорити про музику і про музичне просування. Зараз я себе комфортно відчуваю, граючи з цими людьми цю музику. Проте тут вступає в силу якесь єство, яке ти згадав, коли розумієш що для задоволення амбіцій недостатньо того, що маєш. Більш того - хочеться (в усякому разі, мені) займатися виключно музикою. Не хочеться ходити на роботу, виконувати певні обов'язки і одержувати за це гроші. Проте разом з тим сидіти на шиї у родичів теж не варіант. Тому, єдиним закономірним виходом є заробляти музикою, причому заробляти достатньо щоб можна було собі дозволити все життя комфортно займатися самореалізацією (музикою). Звідси виходить необхідність просування команди і тяги до певних висот і результатів. Над цим вже доводиться працювати і ця робота є вже більш організованою і впорядкованою в порівнянні з музикою.

  А що ви черпнули з виступу в Криму на фестивалі міжнародного рівня?

  Олексій: Скажу так: ми витягнули колосальну кількість уроків, як в плані критичних зауважень по відношенню до самого себе, так і по відношенню один до одного і до команди в цілому.

  Ви славитеся ще і організацією фестивалів в нашому місті. Як це бути в шкурі організатора?

  Антон: Зі всіх фестивалів, які ми організували, тільки на цьому фестi (DragonFest III) ми вийшли на сцену і комфортно грали. В попередніх фестивалях було по іншому: виходиш на сцену, а на тобі важить весь вантаж організаторських проблем, тобто ти повинен стежити за порядком, за тим, щоб з апаратурою нічого не трапилося, щоб всі музиканти благополучно доїхали, щоб світло не виключилося - коротше кажучи в голові повинна постійно триматися купа питань. А коли весь цей тягар знаходиться на твоїх плечах і ти починаєш грати, то думаєш не про музику, а про організаційні проблеми. Це нікуди не годиться! А на останньому DragonFest ми відіграли дуже добре і нам не заважало те, що ми були організаторами.

  А чи не здається вам, що на сцені важкої музики з'являється все більше і більше груп з країн Східної Європи (Польща, Чехія, Балтійські країни, а в перспективі і Україна), які часом перевершують іменитих представників «Заходу» в ідейному плані і вже не поступаються за якістю звучання? Чи можна сказати, що майбутнє за командами Східної Європи?

  Антон: Говорити про те, що метал-рух зміститься остаточно сюди і лідерами важкого металу стануть слов'янські команди, я б не став. Хоча, з другого боку, у нас є свої унікальні культурні традиції про які в Європі не дуже добре знають через горезвісну «залізну завісу», і важка музика синтезована з нашими власними традиціями може давати несподівані результати, які в Європі, швидше за все, прийматимуться на ура як і все нове. Подивимося, що з цього всього вийде.

  Хотілося б почути про ваші музичні вподобання, а також про те, кого ви вважаєте своїми музичними вчителями, хто вас «виховав»?

  Антон: Так ми з "Льохою" один одного і виховували на перших порах! Самі собі вчителі, самі собі учні.
  Олексій: Ще з 9-го класу у нас були розмови з приводу того, який гітарист краще - Джіммі Пейдж або Річи Блекмор. Це був справжній кошмар!
  Антон: Суперечки були криваві.
  Олексій: Якщо говорити про вподобання на даний момент, то всього потроху - Dream Theatre, Pantera, Metallica, Zakk Wylde, Megadeth. Я дуже люблю Мейденів - Iron Maiden - forever!!! Взагалі-то і попсу можемо слухати (Джо Кокер, Шаде).
  Антон: Багато впливів, у тому числі і багато мейнстріма. Крім того, ми з "Льохою" дотепер ніжно любимо Glam - Motley Crew, Kiss, W.A.S.P. . Останні диски, які я купив, були збірки кліпів Motley Crew і ранніх кліпів Judas Priest. Попсу можемо слухати - так, Джо Кокер - рулить, ще я з дитинства Кріс Рі люблю, але попса слухається тільки за формою, а не за змістом.

  Поділіться своїми думками з приводу можливості якісного запису в нашому місті, а у разі її відсутності - порадою молодим групам, де записуватися.

  Олексій: Я вважаю, що якісного запису можна добитися навіть в нашому місті - були б вуха у звукорежисера. Легше записувати матеріал, ніж згодом його звести. Цілком можливо, що записуватися ми будемо в Запоріжжі, а зводити матеріал вже в Києві.
  Антон: Не можна забувати і про те, що робота музиканта в студії - це своєрідний іспит, адже саме в студії він чує «голого» себе - свій звук, свою манеру гри. Звичайно, крім цього важливим моментом є апаратура для запису, якa не повиннa обмежувати можливостей музиканта, потрібен кваліфікований звукорежисер, не говорячи вже про те, щоб самі музиканти, входивши в студію повинні чітко розуміти, що вони хочуть звідти винести, що хочуть почути. Загалом, для якісного запису необхідний цілий ряд факторів.
  Олексій: Досвіду не вистачає, професійних звукорежисерів - «вух», що спеціалізуються у важкому металі.
  Антон: Відзначу, що Київ в цьому плані приємно радує.

  А що ви скажете про своє найближче майбутнє? Чи є конкретні плани вашої подальшої діяльності?

  Олексій: Майбутнє носить хаотичний характер. Hellion достатньо і одного виступу в сезон для того, щоб про нас не забули. Ми плануємо 1-2 рази на місяць виїжджати в інші міста на виступи. Крім цього потрібно продовжувати робити якісні концерти, піднімати їх на той рівень, за який не буде соромно.

  Godfather (Amorphia)

  Спеціальна подяка Kataklysm'y (від Metal Diary)

  -Назад-
  Нудно?
  Відвідай ВКурсі.ком

  Ща варто додати на сайт?
  Можливість коментувати новини
  Новий Форум
  Чат
  Реєстрацію і анкети користувачів
  Інтерв`ю з музикантами
  Нічого, все і так чудово
  Архів

  Випадкове фото з галереї:


  Топ Гурти:
  CHILDREN OF BODOM
  IN FLAMES
  IRON MAIDEN
  OPETH
  METALLICA
  NIGHTWISH
  DECAPITATED
  AVANTASIA
  SEPULTURA
  TIMO TOLKKI
  Останні Гурти:
  CARPATHIAN FOREST
  MAN MUST DIE
  EX DEO
  EULOGY
  DEAD EYED SLEEPER
  EVEMASTER
  THE AGONIST
  LAKE OF TEARS
  SPIRITUS MORTIS  Copyright © 2004 - 2008 Metal Diary Group
  Ігор HIM & Славко BASHER
  Будь-який передрук можливий лише з посиланням на MetalDiary.com.ua

  Украина онлайн
  Useronline Database INSERT Error