На Головну
- Про Проект
- Замовлення квитків
- Форум
- Інформер новин NEWS MD(NEW!)
- Новини Світу
- Новини України
- Афіша
- Групи
- Інтерв'ю
- Лірика, Тексти(NEW!)
- Музика
- Галерея
- Архів
- Контакти
- Банери
- Каталог Ссилок


Логін:
Пароль:


Останні новини
 • Нова пісня BEHEMOTH доступна для прослуховування
 • Ранні альбоми SINISTER будуть перевидані
 • Нова пісня EX DEO в мережі
 • Tchort пішов з CARPATHIAN FOREST
 • Нова пісня від MAN MUST DIE
 • EX DEO: Відео на пісню дебютного альбому
 • Три нові пісні від EULOGY
 • Нова пісня від SKYFIRE
 • Альбом DEAD EYED SLEEPER доступний для прослуховування
 • Фронтмен CHILDREN OF BODOM пошкодив плече, але продовжує тур
 • Деталі нового альбому AUGURY
 • EVEMASTER закінчують роботу над новим диском
 • Новий диск THERION з'явиться в травні
 • Нове відео PESTILENCE
 • Нове відео THE AGONIST в мережі
 • AMORPHIS: Трейлер нового альбому
 • Інформація про новий альбом OBITUARY
 • NILE відправляться в студію в червні
 • ABIGOR перезапишуть «Channeling the Quintessence of Satan»
 • Новий альбом SPIRITUS MORTIS доступний для прослуховування • STRATOVARIUS: "Timo Tolkki.... скупий...."

  2008-05-08
  11:11:06

  Колишні учасники STRATOVARIUS - Timo Kotipelto (вокал), Jens Johansson (клавішні), Lauri Porra (бас) і Jorg Michael (ударні) - опублікували наступну заяву: "Timo Tolkki розмістив своє повідомлення 2 квітня цього року. Решта учасників STRATOVARIUS хотіла б прояснити деякі моменти. Не обов'язково сперечатися з чужою думкою - треба лише пояснити, чому ти з нею не згоден.

  Суперечностей, сперечань, некомпетентності, напруги, негативу, гіркоти, ворожості, втрати інтересу, поганої гри і втрати дружби, про які говорив Timo, в групі ніколи не було. Він вигадав все це через три прості, але дуже хворобливі для нього факти:

  Сила групи поступово згасала з 2004 року;

  Події 2004 року примусили його втратити віру і пошану до всіх, хто був як в групі, так і зовні неї;

  У нашого лейблу Sanctuary були деякі фінансові проблеми починаючи з 2005 року - це і примусило нас почати судовий розгляд в 2007.

  Якщо ви дивитеся на світ чужими очима, то падіння продажів альбомів і усвідомлення слабкості групи можуть створити у вашій свідомості сильний, гнітючий комплекс неповноцінності.

  Але є і ще немало сумних фактів. Через судовий процес у нас не було можливості записати новий альбом, ми були банкрутами. Timo слідував тільки своїй скупості - нічого спільного з дружбою або мистецтвом.

  Влітку 2007-го він запропонував демо-записи STRATOVARIUS / REVOLUTION RENAISSANCE, які ми зробили на свої особисті гроші, лейблу Frontiers Records, і підписав з ними контракт на запис сольного альбому. Неймовірно, але він пообіцяв їм, що зможе зупинити (і зупинить) роботу STRATOVARIUS ради проекту R.R., заради великих продажів. За це йому заплатили 154,000 доларів.

  Він провернув це у нас за спиною, поки ми займалися судовим розглядом з Sanctuary. У нього дотепер так і не вистачило сміливості сказати нам особисто, що він натворив. Ми дізналися про це з його прес-релізів і різних електронних листів.

  В жовтні він прислав нам лист, де написав, що не хоче більше продовжувати працювати з групою - не найпристойніший спосіб повідомлення для людини, з якою ти грав в одній групі 12 років. Він пояснив, що втомився від STRATOVARIUS і хоче присвятити себе іншим речам на зразок своєї опери. Ми ж знали, що він просто терпіти не може грати на концертах.

  Він не написав ні слова про свій контракт з Frontiers, який піддав нас всіх великому фінансовому ризику. Він прямо попросив нас не зв'язуватися більше з ним і не намагатися відговорювати від його рішення - ми поважаємо це його прохання. Повірте, пізніше він високо оцінить, що ніхто не став відмовляти його.

  Цього року в Sanctuary погодилися улагодити все мирно, але одна лише заява Timo зруйнувала цю згоду, залишивши нас з боргом в 54,000 доларів. Загальні збитки склали близько 346,000 доларів. Він вибрав час для цієї заяви лише з тим безглуздим розрахунком, що йому простіше розкручувати свій новий проект. Те, що він зробив з нами, було жахливо, егоїстично і більш ніж неприємно після того, як ми підтримували один одного фінансово з 2004 року.

  А в січні він раптом запропонував нам попрацювати, як запрошені музиканти над альбомом R.R. (який перетворився б в STRATOVARIUS) і поїхати в турне з Jari на басу. Мабуть, у нього знову були фінансові проблеми через затію, що провалилася, з оперою. Він швиденько відмовився від цієї ідеї.

  Коротше кажучи, це не історія мук, які дозволили ухвалити мудре рішення. Це і не історія наївності. Це історія Фауста, історія безумства, історія повільного розвалу колективу, яка у результаті вилилася в історію нарциса, зрадника друзів, що допомогли йому залишитися на плаву свого часу.

  Ми сподіваємося, що це трохи прояснює ситуацію. Даруйте, якщо в цьому дуже багато бізнесу і дуже мало гумору і музики. Це був жахливий, удар, що розчарував нас.

  Ми хочемо подякувати всім прихильникам, завдяки яким ми ще тримаємося. І, не дивлячись на все, ми дякуємо Timo - за минуле, за прекрасну музику і всі гарні моменти.

  Ми запевняємо вас, що у нас все відмінно, і ми продовжимо займатися музикою разом, тому що ми тримаємося один одного, і для нас важлива думка прихильників. У нас зараз великі плани, і незабаром ми оголосимо деякі цікаві новини!"

  TK, JM, JJ, LP
  Члени STRATOVARIUS, які залишилися.

  Обговорити на форумі
  STRATOVARIUS
  2008-05-12 Відповідь TIMO TOLKKI на заяву учасників STRATOVARIUS
  2008-05-08 STRATOVARIUS: "Timo Tolkki.... скупий...."
  2008-04-03 TIMO TOLKKI: "STRATOVARIUS" більше не існує
  -На головну-

  Нудно?
  Відвідай ВКурсі.ком

  Ща варто додати на сайт?
  Можливість коментувати новини
  Новий Форум
  Чат
  Реєстрацію і анкети користувачів
  Інтерв`ю з музикантами
  Нічого, все і так чудово
  Архів

  Випадкове фото з галереї:


  Топ Гурти:
  CHILDREN OF BODOM
  IN FLAMES
  IRON MAIDEN
  OPETH
  METALLICA
  NIGHTWISH
  DECAPITATED
  AVANTASIA
  SEPULTURA
  TIMO TOLKKI
  Останні Гурти:
  CARPATHIAN FOREST
  MAN MUST DIE
  EX DEO
  EULOGY
  DEAD EYED SLEEPER
  EVEMASTER
  THE AGONIST
  LAKE OF TEARS
  SPIRITUS MORTIS  Copyright © 2004 - 2008 Metal Diary Group
  Ігор HIM & Славко BASHER
  Будь-який передрук можливий лише з посиланням на MetalDiary.com.ua

  Украина онлайн
  Useronline Database INSERT Error