На Головну
- Про Проект
- Замовлення квитків
- Форум
- Інформер новин NEWS MD(NEW!)
- Новини Світу
- Новини України
- Афіша
- Групи
- Інтерв'ю
- Лірика, Тексти(NEW!)
- Музика
- Галерея
- Архів
- Контакти
- Банери
- Каталог Ссилок


Логін:
Пароль:


Останні новини
 • Нова пісня BEHEMOTH доступна для прослуховування
 • Ранні альбоми SINISTER будуть перевидані
 • Нова пісня EX DEO в мережі
 • Tchort пішов з CARPATHIAN FOREST
 • Нова пісня від MAN MUST DIE
 • EX DEO: Відео на пісню дебютного альбому
 • Три нові пісні від EULOGY
 • Нова пісня від SKYFIRE
 • Альбом DEAD EYED SLEEPER доступний для прослуховування
 • Фронтмен CHILDREN OF BODOM пошкодив плече, але продовжує тур
 • Деталі нового альбому AUGURY
 • EVEMASTER закінчують роботу над новим диском
 • Новий диск THERION з'явиться в травні
 • Нове відео PESTILENCE
 • Нове відео THE AGONIST в мережі
 • AMORPHIS: Трейлер нового альбому
 • Інформація про новий альбом OBITUARY
 • NILE відправляться в студію в червні
 • ABIGOR перезапишуть «Channeling the Quintessence of Satan»
 • Новий альбом SPIRITUS MORTIS доступний для прослуховування • Відповідь TIMO TOLKKI на заяву учасників STRATOVARIUS

  2008-05-12
  12:07:33

  Колишній лідер колективу STRATOVARIUS і теперішній - REVOLUTION RENAISSANCE Timo Tolkki опублікував відповідь на повідомлення своїх колишніх колег з STRATOVARIUS, що описує обставини розпаду групи:

  "Я дуже здивований цим повідомленням. Проте все, що я хотів сказати із цього приводу, як і раніше написано в моїй заяві, опублікованій на www.tolkki.com. В повідомленні STRATOVARIUS є декілька відверто брехливих позицій, причому воно цілком і повністю написано Jens'ом (Johansson, клавішник). Я прокоментую ряд моментів звідти:

  (Цитата): "Якщо ви дивитеся на світ чужими очима, то падіння продажу альбомів і усвідомлення слабкості групи можуть створити у вашій свідомості сильний, гнітючий комплекс неповноцінності." (кінець цитати)

  Взагалі-то я не дивлюся на світ чиїмись очима і не відчуваю гнітючого комплексу неповноцінності.

  (Цитата): "Але є і ще немало сумних фактів. Через судовий процес у нас не було можливості записати новий альбом, ми були розорені. Timo слідував тільки своїй скупості - нічого спільного з дружбою або мистецтвом." (кінець цитати)

  Моїм головним мотивом була не моя скупість, і це написано в моїй заяві. Звичайно, це правда, що моє рішення.... воно було важким, і я пішов, надавши решту учасників групи самим собі. Але в житті деколи доводиться ухвалювати рішення, пов'язані з своїми бажаннями і потребами.

  Всі учасники колективу мають стороннє стабільне джерело доходу: Jorg Michael (ударник) володіє агентством з продажу квитків, у Timo Kotipelto (вокаліст) своя група і звукозаписний лейбл, Jens теж володіє лейблом спільно з своїм братом, а Lauri Porra (бас) по вуха завалений своєю безпосередньою роботою. Між іншим, не далі як вчора Lauri прислав мені смс, в якому виражав зацікавленість в приєднанні до REVOLUTION RENAISSANCE, запитавши мене про те, хто там гратиме.

  (Цитата) "Влітку 2007-го він запропонував демо-записи STRATOVARIUS / REVOLUTION RENAISSANCE, які ми зробили на свої особисті гроші, лейблу Frontiers Records, і підписав з ними контракт на запис сольного альбому. Неймовірно, але він пообіцяв їм, що зможе зупинити (і зупинить) роботу STRATOVARIUS ради проекту R.R. За це йому заплатили 154000 доларів." (кінець цитати)

  В той момент я не пропонував Frontiers Records ніяких демо-записів STRATOVARIUS. Між іншим, я сплатив всі витрати, пов'язані з їх створенням, і абсолютно безкоштовно змікшував їх в студії Sonic Pump. Однак арендувати її, обійшлася мені в тисячу євро. Контракт з лейблом був підписаний мною після відходу з STRATOVARIUS.

  Контрактів було два: один на запис і випуск мого сольного альбому "Saana", а інший - на діяльність RR. Зрозуміло, я не відчуваю ніякої вини в тому, що не розказав своїм колишнім колегам про свої справи і особисте життя.

  Чому мені довелося так зробити?

  Frontiers висунули умову, яка стосується STRATOVARIUS, можливо, через те, що вони думали, що я можу знову туди повернутися. Лейбл просто заявив, що протягом всього терміну дії контракту з RR я не зможу брати участь в записі нових альбомів STRATOVARIUS, що було для мене абсолютно прийнятним, оскільки група вже розпалася. Так які проблеми? Про гроші я можу сказати тільки те, що це - зухвала брехня.

  Отже, щоб все встало на свої місця: спершу я пішов з STRATOVARIUS і закінчив свою оперу, а вже потім почав думати про формування нової команди.

  (Цитата) "Він провернув це у нас за спиною, поки ми займалися судовим розглядом з Sanctuary. У нього дотепер так і не вистачило сміливості сказати нам особисто, що він натворив. Ми дізналися про це з його прес-релізів і різних електронних листів." (кінець цитати)

  Ще раз повторюю, що після припинення діяльності STRATOVARIUS це було вже моєю особистою справою. Ніщо не робилося ні за чиєю спиною.

  (Цитата) "В жовтні він прислав нам лист, де написав, що не хоче більше продовжувати працювати з групою - не найпристойніший спосіб повідомлення для людини, з якою ти грав в одному колективі 12 років. Він пояснив, що втомився від STRATOVARIUS і хоче присвятити себе іншим речам на зразок своєї опери. Ми ж знали, що він просто терпіти не може грати на концертах." (кінець цитати)

  Знову брехня. Лист був дуже довгим, і я попросив їх зв'язатися зі мною після його прочитання.

  В той момент я працював над своєю оперою. Тоді у мене не було ніяких планів з приводу RR. Я з головою пішов в роботу над "Saana". В листі я привів ті ж доводи, що висловлені в моїй заяві на www.tolkki.com.

  (Цитата) "Він не написав ні слова про свій контракт з Frontiers, який піддав нас всіх великому фінансовому ризику. Він прямо попросив нас не зв'язуватися більше з ним і не намагатися відговорювати від його рішення - ми поважаємо його прохання. Повірте, пізніше він високо оцінить, що ніхто не став відмовляти його." (кінець цитати)

  Я не міг нічого згадати про операцію з Frontiers із тієї причини, що в той момент не було ніякої операції з Frontiers. Зрозуміло, я не хотів, щоб "хтось відмовляв мене від ухвалення цього рішення". Навіщо мені цього хотіти після відходу з групи? А Jens весь цей час присилав мені пошту, і ми спілкувалися по телефону в дуже дружній формі. Тепер я бачу, що все це було всього лише однією великою брехнею.

  (Цитата) "Цього року в Sanctuary погодилися улагодити все мирно, але одна лише заява Timo зруйнувала цю згоду, залишивши нас з боргом в 54 000 доларів. Загальні збитки склали близько 346 000 доларів. Він вибрав час для цієї заяви лише з тим безглуздим розрахунком, що йому так простіше розкручувати свій новий проект." (кінець цитати)

  Так, це дуже прикро, але Jens помиляється, припускаючи, що RR - це проект. Це група, і кожен може побачити, що я шукаю для неї музикантів.

  Я тягнув з анонсуванням RR наскільки це було можливо, але істинною причиною, по якій дана судова справа не увінчалася успіхом, було те, що менеджмент і юрист STRATOVARIUS не змогли розірвати між нами контракт, хоча у них було для цього ПІВТОРА РОКУ. Для такої простої справи, коли у лейблу є вибір, питання розв'язувалося дуже погано. Тоді мене ні про що не інформували, і з приводу судової справи теж, не дивлячись на мої постійні запити. А я знав, що якщо оголошу про створення RR без оголошення припинення діяльності STRATOVARIUS, то всі сприймуть RR як проект, хоча він таким і не є. Ось ті причини, які спонукали мене спершу заявити про розпад групи, а вже потім про створення RR.

  (Цитата) "А в січні він раптом запропонував нам попрацювати як запрошені музиканти в альбомі R.R. (який перетворився б в STRATOVARIUS) і поїхати в турне з Jari в якості басиста. Мабуть, у нього знову були фінансові проблеми через затію, яка провалилася з оперою. Він швиденько відмовився від цієї ідеї." (кінець цитати)

  Це брехня. Я запитав, чи хочуть вони влаштувати прощальний тур STRATOVARIUS, як я і написав в своїй заяві. Це не мало ніякої фінансової основи, а було просто данню пошани фанам STRATOVARIUS. Моя опера навіть ще не вийшла - як вона тоді могла бути провальною?

  Зараз все обернулося кращим чином, і я щасливий. Я відмовився від ідеї прощального турне, про що мріяв Jens, але що різко відкинули Kotipelto і Jorg.

  (Цитата) "Коротше кажучи, це не історія мук, які дозволили ухвалити мудре рішення. Це і не історія наївності. Це історія Фауста, історія безумства, історія повільного розвалу колективу, яка у результаті вилилася в історію нарциса, зрадника друзів, що допомогли йому залишитися на плаву свого часу." (кінець цитати)

  Мене раніше ніколи не називали Фаустом; принаймні, це щось новеньке. Я не вважаю, що когось зрадив, але я залишився вірний собі і своїм переконанням. Також із самого початку я ділив всі доходи порівну між всіма учасниками групи. Не схоже на скупість, яку мені приписують. А ось звучить це дійсно важко.

  Це історія не про Фауста, а про рок-групу, і дана заява учасників STRATOVARIUS підтверджує все, що сказано в моїй попередній заяві. В ній відчувається ненависть і напруга. Всі ці речі були і є там дотепер.

  Заява підписана учасниками STRATOVARIUS. Хоча мені належать ця назва і всі права на нього, я не бачу проблем для продовження діяльності групи без моєї участі.

  Я радий, що RR поповниться свіжими цікавими музикантами і випустить величезну кількість цікавого матеріалу. Але дуже шкода, що все закінчилося саме так."

  Обговорити на форумі
  STRATOVARIUS
  2008-05-12 Відповідь TIMO TOLKKI на заяву учасників STRATOVARIUS
  2008-05-08 STRATOVARIUS: "Timo Tolkki.... скупий...."
  2008-04-03 TIMO TOLKKI: "STRATOVARIUS" більше не існує
  -На головну-

  Нудно?
  Відвідай ВКурсі.ком

  Ща варто додати на сайт?
  Можливість коментувати новини
  Новий Форум
  Чат
  Реєстрацію і анкети користувачів
  Інтерв`ю з музикантами
  Нічого, все і так чудово
  Архів

  Випадкове фото з галереї:


  Топ Гурти:
  CHILDREN OF BODOM
  IN FLAMES
  IRON MAIDEN
  OPETH
  METALLICA
  NIGHTWISH
  DECAPITATED
  AVANTASIA
  SEPULTURA
  TIMO TOLKKI
  Останні Гурти:
  CARPATHIAN FOREST
  MAN MUST DIE
  EX DEO
  EULOGY
  DEAD EYED SLEEPER
  EVEMASTER
  THE AGONIST
  LAKE OF TEARS
  SPIRITUS MORTIS  Copyright © 2004 - 2008 Metal Diary Group
  Ігор HIM & Славко BASHER
  Будь-який передрук можливий лише з посиланням на MetalDiary.com.ua

  Украина онлайн
  Useronline Database INSERT Error